Pro partnery

Vážení parneři v cestovním ruchu, 

přinášíme vám produkt cestovního ruchu, kterým je karta plná zážitků v turistické destinaci Jeseníky. Ze zkušeností tento typ produktu efektivně podporuje rozvoj cestovního ruchu a je přínosem jak pro vás poskytovatele služeb, tak pro návštěníky. 

YES CARD má svoji dlouholetou historii a teď ji čeká nový úkol - získat si větší přízeň vás ubytovatelů, poskytovatelů služeb a návštěvníků Jeseníků po COVIDovém období. 

Proto přinášíme pro následující sezónu zcela převratné novinky, a to v podobě zapojení se do systému YES CARD pro poskytovatele služeb ZDARMA, zjednodušení administrace služeb, vlastní AKTIVACE karty pomocí QR kódu pro držitele karty, vlastní AKCEPTACE slev/výhod/bonusů prostřednictvím QR kódu, věrnostní systém pro držitele karet a také větší marketingovou podporu. 

Nejdůležitější je však spolupráce vás ubytovalů a poskytovatelů služeb s cílem vytvářet společné nabídky, produkty a balíčky. Jen tak udržíme naši turistickou destinaci zajímavou. 

Konkrétní cíle YEScard jsou: 

- přilákat návštěvníky do Jeseníků a vytvořit si silnou značku Jeseníky

- prodloužit jejich pobyt a motivovat je k opakované návštěvě

- představit méně známá místa a motivovat návštěvníky k jejich návštěvě

- vytvořit si unikátní dlouhodobě udržitelný vztah s návštěvníky Jeseníků. 

Za nás můžeme slíbit, že budeme každoročně podporovat a provozovat tento ověřený produkt cestovního ruchu, kterým karta plná zážitků rozhodně je. Jsme přesvědčeni, že je to jeden z funkčních prvků fungující nabídky silní turistické destinace. 

V případě zájmu o vydávání Yes card Vašim hostům nás, prosím, kontaktujte na glacova@jeseniky.cz.

Mgr. Tomáš Rak, MBA

ředitel J-SCR