10% sleva na bowling
 Místo

10% sleva na bowling

Zábava a sport
50 bodů

Hotýlek u Pekina

Přijeďte na Zlatohorsko a užijte si dovolenou v krásném prostředí Jeseníků. Wellness penzion s bazénem Hotýlek U Pekina je ideální místo nejen pro odpočinek a relaxaci, ale i pro strávení  aktivní dovolené se spoustou zajímavých míst, kam můžete vyrazit pešky i na kole..."

Penzion ve Zlatých horách je ideálním místem pro trávení letní i zimní dovolené. V zimě mohou hosté využít lyžařský vlek s úměle zasněženou sjezdovku, která se nachází přímo za hotelem s délkou 500m. Náročnější lyžaři, mohou navštívit některé z dalších lyžařských středisek, které se nacházejí v okolí např. Lyžařský areál  Zlaté Hory se sedačkovou lanovkou, nebo také si můžete udělat výlet do Červenohorského sedla, Ramzové, Kouty atd.. Pro běžkaře jsou k dispozici kilometry upravených běžkařských tratí v okolí Rejvízu, Horního a Dolního Údolí, Zlatých Hor atd...

V okolí penzionu jsou značené turistické a cyklistické strasy, které se nachází v okolí Zlatých Hor. 

Pokud nemusíte nikam cestovat a chcete raději relaxovat, můžete využít zcela nové wellness centrum. Bazén s protiproudem, whirlpool, parní sauna a relaxační zóna, dále Finská sauna s ochlazovacím bazénkem, letní venkovní bazén s lehátky. Pro milovníky sportu je zde k dispozici hřiště s umělým povrchem, travnaté hřiště, bowling, kulečník a minigolf.

Stylová restaurace nabízí široký výběr domácích jídel, polévek, ryb, specialit šéfkuchaře, dezertů atd. V našem nápojovém lístku je nabízín široký sortiment teplých i studených nápojů. V chladnějších dnech si užijete hřejivou atmosféru kachlových kamen. Restaurace nabízí 55 míst. V restuarace je k dispozici wi-fi. Restaurace je nekuřácká, v létě mohou návštěvníci využít zahrádku s příjemným posezením.