Poskytovatelé výhod

Poskytovatelé výhod
 Mapa
Předchozí | Dalšístrana / 3 0-24 z 67 záznamů
a
Adrenalin Park Jeseníky

Adrenalin Park Jeseníky

Přijeďte k nám a vyzkoušejte některou z našich atrakcí, např. lanové centrum, dětské terénní čtyřkolky, paintball, lukostřelbu nebo jízdu na koních. Školám i firmám rádi připravíme program na míru. Tak neseďte doma a přijďte si trochu "zablbnout"!  ... (více)
Apartmánový dům Pasťák

Apartmánový dům Pasťák

Apartmány s celoroční interiérovou hernou. V herně je profesionální certifikované hřiště s prolézačkami, skluzavkou a bazének s balónky. Herna je k užívání hostům apartmánového domu zdarma. Děti si také pohrají v kuchyňce,, m ... (více)
Apartmány Pod Bukovkou

Apartmány Pod Bukovkou

Přijeďte do Jeseníků užít si svou letní nebo zimní dovolenou. Čeká na vás luxusní ubytování v apartmánech, finskou saunou na jezeře a velké ski areály.  Nově postavené apartmány o dispozici 2+KK, kompletně vybavené, uzpůsobené pro ubytován ... (více)
Areál Skiland Ostružná a Petříkov

Areál Skiland Ostružná a Petříkov

Areál Skiland Ostružná a Petříkov v Jeseníkách poskytují ubytování různých kategorií - v Ostružné rodinný penzion, hotel *** či apartmány a v Petříkově dva rodinné penziony. Disponují kapacitami na konání různých firemních akcí, školení, ale ... (více)
b
Bělá v pohybu - sportovně zábavní centrum

Bělá v pohybu - sportovně zábavní centrum

Sportovně zábavní centrum pro děti i dospělé. Pod jednou střechou najdete dětské hřiště a hernu, zábavní a vzdělávací dotykové obrazovky a jiné atrakce. Dětský svět  Provazová cesta - Skrz provazové sítě, dřevěné plošiny můžete put ... (více)
Blue Star Bowling Šumperk

Blue Star Bowling Šumperk

Bowling Blue Star, tj. zábavní centrum s barem nedaleko centra města Šumperka. Zábavní centrum se nachází v okresním městě severní Moravy. Jedná se o největší koncentraci zábavy ve městě Šumperku. O Vaše pohodlí se postará plně pr ... (více)
c
Čertovy kameny

Čertovy kameny

Chata s ubytováním a restaurací se nachází na úbočí jedné z dominant Jesenicka- vrcholu Zlatého chlumu. Chata Čertovy kameny je postavená v krajině, která přímo vybízí ke strávení klidného rodinného pobytu spojeného s poznáváním přírodních krás, s tu ... (více)
d
Dolní Morava

Dolní Morava

Horský resort Dolní Morava je střediskem nejen pro vyznavače zimních sportů. Je to i území pro dovolenou rodin s dětmi, venkovní aktivity a adrenalinové zážitky. Na své si zde příjdou i vyznavači klidu a pohody. Návštěvníci Ho ... (více)
e
El Paso Mexican Bowling Zábřeh

El Paso Mexican Bowling Zábřeh

Stylové centrum zábavy Mexican Bowling El Paso v Zábřehu na Moravě je plně profesionální centrum s kvalitně proškoleným personálem, který Vám bude ve všem schopný pomoci. Najdete zde bar s občerstvením, dvě dráhy bowlingu Brunswick, simulátory, ... (více)
Expozice čarodějnických procesů

Expozice čarodějnických procesů

V Expozici čarodějnických procesů nahlédnete za oponu děsivého, ale zároveň fascinujícího období šumperských dějin, kdy město zasáhly procesy s domnělými čarodějnicemi. Stálá expozice, která dokumentuje neblaze proslulé in ... (více)
f
Férovka - horská chata Josefa Odložila

Férovka - horská chata Josefa Odložila

Prstem po mapě, myší po Googlu, optáním pocestného v hloubi Jeseníků, doberete se do místa, jenž má mimořádné kouzlo, ba mystiku. Je-li Vám milo naladit se na pár okamžiků do Rejvíz - duru, sbalte si pár švestek a věřte, jste o ... (více)
h
Horské minikáry a summer tubing Ramzová

Horské minikáry a summer tubing Ramzová

Penzion Haltmar nabízí jedinečnou atrakci horských minikár, která zajišťuje zábavu nejen pro děti, ale i dospělé. Na start Vás vyveze pozemní výtah a pak už záleží na Vaší odvaze, jakou rychlostí dráhu projedete. Dráha se nach ... (více)
Horský hotel Starý mlýn

Horský hotel Starý mlýn

Hotel STARÝ MLÝN se nachází v samém srdci Jesenicka obklopen kopci a lesy ve velice klidné části s názvem Dětřichov, přibližně tři kilometry od centra města Jeseník. Pro návštěvníky našeho hotelu je připraveno 15 nově zreko ... (více)
Hotel Helios

Hotel Helios

Wellness hotel Helios je součástí Wellness & kongres resortu Helios. V klidném prostředí lázeňské obce Lipová lázně je pro vás připraveno pohodlné ubytování v pokojích i apartmánech  s profesionálním servisem. Hotelový areál nabízí možnost ... (více)
HOTEL PARK Ostružná

HOTEL PARK Ostružná

Pohodlné ubytování v moderních pokojích ve dvou budovách s výtečnou domácí kuchyní, výhodné ceny a skvělá poloha v srdci Jeseníků – to je Hotel Park Ostružná. Využijte příležitost a ubytujte se v hotelu v Jeseníkách, který je vhodný pro jednotliv ... (více)
Hotel Slovan

Hotel Slovan

Hotel Slovan je nově zrekonstruovaný čtyřhvězdičkový hotel, jehož tradice sahá až do roku 1868. Kvalitou služeb, moderními interiéry, které jsou navrženy s důrazem na zachování jedinečné tváře slavného hotelu Kretschmär, i příhodným umístěním v jedno ... (více)
Hotel Stará Pošta

Hotel Stará Pošta

Hotel Stará Pošta*** v Jeseníkách leží v nadmořské výšce 780 m, v chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku, v srdci horského střediska Filipovice – Bělá pod Pradědem. Nachází se přímo u Skiparku Filipovice a pouze jednu zastávku skibusu od skiareá ... (více)
Hotel Zlatý Chlum

Hotel Zlatý Chlum

Ubytování, dovolená, a rekreace na hotelu ZLATÝ CHLUM, zde  si na své  přijdou milovníci přírody i rozličných sportů , včetně těch adrenalinových, a to v letních i zimních měsících. Dá li se za sport považovat i houbaření, pak je možno se v hlubok ... (více)
Hotýlek u Pekina

Hotýlek u Pekina

Přijeďte na Zlatohorsko a užijte si dovolenou v krásném prostředí Jeseníků. Wellness penzion s bazénem Hotýlek U Pekina je ideální místo nejen pro odpočinek a relaxaci, ale i pro strávení  aktivní dovolené se spoustou zajímavých míst, kam můžete vy ... (více)
ch
Chata Skřítek

Chata Skřítek

Horská chata s restaurací a ubytováním, terasou, bufetem se zmrzlinou a udírnou. Ubytování ve třech opravených pokojích. Ideální výchozí místo pro výšlapy na hřebeny Jeseníků.
Chata Smrčník

Chata Smrčník

Chata Smrčník, výjimečná svou samotou ve výšce 740 m.n.m., situována na rozhraní Rychlebských a Jesenických hor pod horou Smrčník (799 m.n.m.). Zachovala si atmosféru horských dřevěných chat s Géniem Loci a nádherným výhledem na Rychlebský výbě ... (více)
i
Interaktivní muzeum automobilů

Interaktivní muzeum automobilů

V zrekonstruované venkovské stodole z 18. století v Paczkowě nalezneme Interaktivní automobilové muzeum, které svou rodinnou sbírkou založila rodina Biernackich. Muzeum umožňuje návštěvníkovi porozumět, jak se automobil chová při r ... (více)
j
JeseníkyTour.eu

JeseníkyTour.eu

Půjčovna elektrokol Půjčte si elektrokolo a užijte si jeseníky naplno. Proč si půjčit elektrokolo - elektrokola s dojezdem 120 km při asistovaném šlapání na jedno nabití baterie - jednoduché ovládání elektrokol, pohodlné sezení - technologie ... (více)
Předchozí | Dalšístrana / 3 0-24 z 67 záznamů