Areál Skiland Ostružná a Petříkov
 Kontakty
Email:
Telefon:+420 777 254 542
Odkaz www.skiland.cz
 Mapa

Areál Skiland Ostružná a Petříkov

Areál Skiland Ostružná a Petříkov v Jeseníkách poskytují ubytování různých kategorií - v Ostružné rodinný penzion, hotel *** či apartmány a v Petříkově dva rodinné penziony. Disponují kapacitami na konání různých firemních akcí, školení, ale i pobyty škol a školek v přírodě. Součástí areálu je restaurace a Expozice hudebních nástrojů, velké možnosti venkovního i vnitřního vyžití. 

Od jara do podzimu (za herzkého počasí) zde můžete vyzkoušet jedinou bungee trampolínu v Jeseníku. Tenis, nohejbal, volejbal, cvičení, běhání nebo cokoliv jiného vás napadne. Dvě víceúčlová hřiště využijete na spoustu aktivit od jara do podzimu. Při špatném počasí zde můžete využít tělocvičnu, která je vybavena zrcadlovou stěnou - součástí je i plátno s projektorem, takže se zde dá i školit. 

Areál Skiland nabízí široké portfolio volnočasových aktivit jak venkovních, tak vnitřních. 

Na jaře, v létě, na podzim nebo v zimě- je úplně jedno, kdy přijedete. Po celý rok je v okolí Ostružné spousta zajímavých míst, která vypadají v každou roční dobu jinak. Přijeďte se pokochat a vyberte si z velkého množství různých výletů po okolí...